JAK   MOŻESZ   WESPRZEĆ   NASZE  DZIAŁANIA?

1. STAŁE MOŻLIWOŚCI WSPARCIA:

WOLONTARIAT

Dołącz do naszej społeczności i realizuj działania z naszymi wolontariuszami. Wystawiamy zaświadczenie o wolontariacie.

DAROWIZNY RZECZOWE

Jeśli masz do podarowania ubrania, sprzęty czy meble, które jeszcze posłużą - zgłoś się do nas, ustalimy czy mamy zapotrzebowanie na tego typu rzeczy.

KARMA DLA ZWIERZĄT

Prowadzimy dom tymczasowy i azyl dla zwierząt - Kociaki z Radości. Kotki ucieszą się z mokrej i suchej karmy oraz żwirku bentonitowego zbrylającego.  Dokarmiamy koty wolnożyjące. Pomagamy również zaprzyjaźnionym schroniskom i domom tymczasowym - przyjmiemy i przekażemy karmę dla psów i kotów oraz wszelkie gadżety dla pupili.

ZAKUP GADŻETÓW

Cały dochód ze sprzedaży naszych gadżetów wspomoże realizację naszych celów statutowych. Aktualnie posiadamy w sprzedaży stroiki kalendarze i maskotki. Szczegóły poniżej.

TRANSPORT

Każda nieodpłatna pomoc w przetransportowaniu dla nas paczek, rzeczy dla podopiecznych czy większych gabarytów jest dla nas nieoceniona. Jeśli jeździsz z Wawra do innych dzielnic i możesz nam pomóc - zgłoś się, może akurat mamy coś do przewiezienia?

2. WSPÓŁPRACA Z PRZEDSIĘBIORCAMI  I DARCZYŃCAMI:

Poszukujemy do współpracy przedsiębiorców, firm i darczyńców chętnych do przekazywania nam                 swoich produktów.  Posiadamy magazyn w którym prowadzimy Bank Żywności oraz magazynujemy             rzeczy potrzebne do całorocznej pomocy naszym podopiecznym. Odbieramy także żywność z kończącą się   datą przydatności do spożycia, którą przekazujemy do naszych Jadłodzielni.

Wszelkie materiały przydatne na warsztaty, które organizujemy bezpłatnie dla mieszkańców Wawra także bardzo   wspomogą naszą działalność.

3. AKTUALNA OFERTA GADŻETÓW:

Kalendarz 2024

Zaznacz swoje plany, zadania i ... nasze akcje :)

Słodki Miś-Tuliś

Wysokość - 38 cm. Idealny do tulenia przez tych mniejszych

90 zł

Słodki Miś-Tuliś Duży

Wysokość - 50 cm. Idealny do tulenia przez tych większych

25 PLN
90 PLN (wysokość 50 cm)
130 PLN (wysokość 90 cm)
Misie Tulisie komplet :) - zapytaj o cenę:)

JAK KUPIĆ GADŻETY ?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI POPRZEZ: kontakt@stowarzyszenieradosczpomagania.pl lub za pomocą Facebooka - Stowarzyszenie Radość z pomagania.

W przypadku braku możliwości odbioru osobistego doliczymy koszty wysyłki.

Dziękujemy za każdą formę pomocy!